حساب کاربری لطفا وارد حساب خود شوید.
خوش آمدید
نظرسنجی
آیا از پیکی مارکت راضی هستید؟

درباره پیکی مارکت

فروشگاه اینترنتی پیکی مارکت با هدف فروش ارزان تر کالاها وارد بازارهای اینترنتی شده است.

با وضع اقتصادی حال حاضر و کاهش قدرت خرید مردم،برخی فروشگاه های اینترنتی با افزایش سود و کمیسیون های خود،باعث افزایش قیمت ها می شوند.فروشگاه اینترنتی پیکی مارکت تمام تلاشش بر این می باشد که اجناس خود را مستقیمأ از تولید کننده و با کمترین واسطه تهیه کند ولی با این حال برای فراهم کردن درخواست ها و ایجاد تنوع در محصولات برای شما عزیزان نمیتوان این مسیر را به طور کامل پوشش داد به همین دلیل برخی از اجناس را از فروشنده و برخی را نیز بصورت مارکت پلیس تهیه میکند تا شما عزیزان تمامی اجناس مورد نیاز خود را بتوانید پیدا و در صورت تمایل تهیه کنید. با این حال تلاش بر این است که تمامی محصولات را با کیفیت بهتر و با قیمتی پایین تر ارائه دهد.

ما در تلاشیم خرید اسان و ایمن را برای کاربران عزیز خود فراهم کنیم،به همین دلیل برای اسوده خاطر بودن شما کاربران گرامی امکان مرجوع کردن کالا ها را بصورت ساده برای شما ایجاد کردیم،به گونه ای که با ثبت درخواست مرجوعی از جانب متقاضی،با شما تماس گرفته شده و تمامی مراحل توضیح داده می شود و کالا را به هر دلیلی تا 7 روز پس خواهیم گرفت.

علاوه  بر این، پیکی مارکت برای جلب اعتماد شما عزیزان سرویس پرداخت درب منزل را قرار داده تا شما هیچگونه نگرانی از بابت پرداخت اینترنتی نداشته باشید.

*ارسال  خرید های بالای 500 هزار تومان برای مشتریان داخل تهران و خرید های سوپرمارکتی بالای 800 هزار تومان،رایگان میباشد.

پیکی مارکت اخر هر ماه از بین اعضایی که از فروشگاه خرید داشتند و پس از استفاده از محصول نظر خود را به اشتراک گذاشتند، بصورت رندوم انتخاب کرده و خدماتی از قبیل ارسال رایگان و یا تخفیف در خرید های بعدی به انها هدیه می دهد. علاوه بر این، پیکی مارکت "طرح نظر بده، جایزه ببر!" را تنها ویژه مشتریانی که پس از خرید نظرات مفید و کاربردی را ثبت میکنند گذاشته است، بصورتی که از بین نظرات کاربردی، یکی از انها انتخاب شده و 50% مبلغ سفارش به ایشان بازگردانده می شود.