حساب کاربری لطفا وارد حساب خود شوید.
خوش آمدید
نظرسنجی
آیا از پیکی مارکت راضی هستید؟

وبلاگ

مقالات
کی بریم پیک نیک؟

کی بریم پیک نیک؟

از قدیم الایام تا به امروز، سفر و پیک نیک، همراه همیشگی خانواده های ایرانی بوده است و یکی از اعضای جدانشدنی این طبیعت گردی ها، گاز پیک نیکی یا اجاق گاز های مسافرتی هستند.
شعله افکن همه کاره!

شعله افکن همه کاره!

سرپیک شعله افکن طلاساز،ساخت مشترک دو شرکت پارس رگولاتور و آویژه صنعت، بسیار کاربردی است و میتوان گفت که مناسب برای هر آدم فنی میباشد. این محصول هم در منازل و هم در کارگاه های طلاسازی استفاده میشود.
بهترین همراه سفر هایتان!

بهترین همراه سفر هایتان!

اهمیت سفر و طبیعت گردی از گذشته تا به امروز برای همه انسان ها مشهود بوده است،چرا که هیچ چیز مانند آن نمیتواند باعث رفع خستگی و گشایش روح گردد، اما اینکه ابزار مناسبی را برای آسودگی خاطر در مسافرت و طبیعت گردی انتخاب کنیم نیز مسئله بی اهمیتی نیست. ابزاری که واسطه آن به طبیعت آسیبی نرسد و انجام کارهای مورد نیاز در مسافرت یا کمپینگ ها را راحت کند.
گرمایش به سبک گذشته ها...

گرمایش به سبک گذشته ها...

کرسی، از زیباترین ابزار برای دورهم بودن، از گذشته تا به امروز مورد توجه ایرانیان قرار گرفته؛ و اما امروز برای تداعی خاطرات خوب و دلنشین گذشته، کرسی برقی نیکو انتخاب هوشمندانه و مناسبی است.
بخاری تابشی ps-700

بخاری تابشی ps-700

بخاری تابشی برند اورگاز مدل ps_700، ساخت کشور ترکیه،با بدنه ساخته شده از ورق آهن به رنگ کوره ای، یکی از پرطرفدارترین وسایل گرمایشی مخصوص فضای باز می باشد. این محصول با قابلیت نصب روی زمین بصورت ایستاده...
بخاری برقی نیکو

بخاری برقی نیکو

گرم کردن محیط خانه در فصول سرد سال از جمله مسائلی است که همه مردم با آن رو به رو شده اند و در این مواقع انتخاب بین برندهای مختلف و اعتماد به آن ها کار بسیار دشواریست. محصولی که بتواند در عین کیفیت بالا دارای ظاهری زیبا و مناسب نیز باشد .